Skontaktuj się z nami

 

Drzazga Akcesoria Meblowe sp. z o.o.

52-319 Wrocław, ul. Karmelkowa 66

 

Pn-Pt: 8.00-16.00

Sobota: 8.00-14.00

 

 

e-mail: kontakt@drzazgasklep.pl

 

 

Dział sprzedaży internetowej:

Pn-Pt: 7.30-15.30

Izabela Matuszewska tel: 793778977

Agata Szwedziak tel: 793778975

e-mail: zamowienia@drzazgasklep.pl

 

 

Dział uchwytów meblowych i dekoracji

Urszula Kondro tel: 793778677

e-mail: urszula@drzazgasklep.pl

 

Przedstawieciel Handlowy:

Grzegorz Leończyk tel: 793778998

grzegorz@drzazgasklep.pl 

 

 

Dział sprzedaży stacjonarnej:

Mariusz Łomikowski tel: 793778998

e-mail: mariusz@drzazgasklep.pl

 

Jan Grzesiakowski tel: 731668778

e-mail: jan@drzazgasklep.pl

 

Paweł Wiącek tel: 574617244

e-mail: pawel@drzazgasklep.pl

 

Ryszard Skomorowski

e-mail: ryszard@drzazgasklep.pl

 

Andrii Verkhohliad tel: 793778930

(Обслуживание русскоговорящих клиентов)

e-mail: andrii@drzazgasklep.pl

 

Manager ds. handlowych:

Aleksandra Będź tel: 793562222

e-mail: aleksandra@drzazgasklep.pl

 

Marketing/Social Media:

Magdalena Kunicka 

e-mail: marketing@drzazgasklep.pl

 

Rozrachunki/Księgowość

e-mail: rozliczenia@drzazgasklep.pl

tel: 793562222 

 

Tomasz Kunicki

e-mail: tkunicki@drzazgasklep.pl

 

tel: (71) 363-54-59

 

KONTO BANKOWE PKO BP 

15 1020 5242 0000 2902 0535 9197 - zamówienia internetowe

38 1020 5242 0000 2902 0428 0822 - pozostałe płatności

Drzazga Akcesoria Meblowe sp. z o.o.

 

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na facebooku:

https://www.facebook.com/drzazgasklep