Skontaktuj się z nami

 

Drzazga Akcesoria Meblowe sp. z o.o.

52-319 Wrocław, ul. Karmelkowa 66

Pn-Pt: 8.00-16.00

Sobota: 8.00-14.00

e-mail: kontakt@drzazgasklep.pl

 

 

Zamówienia internetowe:

Izabela Matuszewska tel: 793778977

e-mail: zamowienia@drzazgasklep.pl

 

 

Dział sprzedaży stacjonarnej:

Mariusz Łomikowski tel: 793778998

e-mail: mariusz@drzazgasklep.pl

Paweł Wiącek tel: 574617244

e-mail: pawel@drzazgasklep.pl

Ryszard Skomorowski

e-mail: ryszard@drzazgasklep.pl

Andrii Verkhohliad tel: 793778930

(Обслуживание русскоговорящих клиентов)

e-mail: andrii@drzazgasklep.pl

Jan Grzesiakowski tel: 731668778

e-mail: jan@drzazgasklep.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Maciej Kobiołka tel: 731668884

e-mail: m.kobiolka@drzazgasklep.pl

 

Manager ds. handlowych:

Aleksandra Będź tel: 793562222

e-mail: aleksandra@drzazgasklep.pl

 

Marketing/Social Media:

Magdalena Kunicka 

e-mail: marketing@drzazgasklep.pl

 

Dział zakupów:

Bartosz Konieczny

e-mail: bartosz@drzazgasklep.pl

 

Rozrachunki/Księgowość

e-mail: rozliczenia@drzazgasklep.pl

tel: 793562222 

 

Tomasz Kunicki tel: 506141557

e-mail: tkunicki@drzazgasklep.pl

 

tel: (71) 363-54-59

 

KONTO BANKOWE PKO BP 

38 1020 5242 0000 2902 0428 0822

Drzazga Akcesoria Meblowe sp. z o.o.

 

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na facebooku:

https://www.facebook.com/drzazgasklep